Seznam oceněných 6. ročníku literární soutěže ArtBotič

I. kategorie děti

Poezie

1. Hana Lebedová

2. Lucie Kyliánová

2. Klára Dvorská

3. Barbora Hrdličková

Próza

1. Emma Kucháriková

2. Klára Tomasy

3. Aleš Česnek

Zvláštní ocenění od člena poroty Helena Bendové pro Emilii Bejčkovou

---

II. kategorie mládež

Poezie

1. Natalie Shetepan Stromblad

2. Vojtěch Špalek

2. Hana Suljic

3. Petr Řezníček

3. Pavlína Dufková

Próza

1. Dominik Roneš

2. Chipo Mulenga

2. Šimánek Jan

3. Andriy Dzhurynskyy

3. Fixmar Ondřej

3. Mandíková Eva

Zvláštní ocenění od členů poroty Helena Bendová a Tina Pletánková pro Denisa Janoušková

Zvláštní ocenění členů poroty II. kategorie mládež próza

Zvláštní ocenění člena porory Michala Steina – Andriy Dzhurynskyy

Zvláštní ocenění člena poroty Ing. Mgr. Aleny Ferrové, CSc.: Nikola Petková, Jakub Volný

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/

Jakub Ťukal

Dejan Ribarovski

Filip Vencl

Ondřej Šorm

Eliška Topolová

Benček Daniel

III. kategorie studenti

Poezie

1. Jáchym Reizer

2. Lukáš Voborský

2. Kristýna Krejčová

3. Lucie Paulíčková

3.Tereza Homolová

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/ :

Jáchym Reizer

Zvlášntí cena od člena poroty Heleny Bendová pro Evelínu Kolářovou

Zvláštní cena od člena poroty Tiny Pletánkové pro Julii Švihlíkovou

Próza

1. Ivan Glaser

2. Matyáš Jírů

2. Barbora Pospíšilová

3. Silvie Mechová

3. Anna Kovaříková

Zvláštní ocenění člena poroty Ing. Mgr. Aleny Ferrové, CSc.:

Anna Kováčová, Ivan Glaser

Dospělí

I. kategorie

Poezie

1. Vít Procházka

2. Adéla Hošková

Próza

1. Nikola Puškárová

2. Kamila Ludvíková

3. František Braun

Dospělí

II. kategorie

Poezie

1. Iva Čechová - Fialová

2. Jiří Soustružník

3. Martin Voráč

Zvláštní cena člena poroty Heleny Bendové – Gabriela Gugová

Próza /II.kat.dosp/

1. Helena Novotná

2. Vladislava Chourová

3. Natálie Szunyogová

3. Bohumil Matějovský

III. kategorie senioři

Poezie

1. Věra Vaďurová

2. Zdeňka Líbalová

2. Libuše Matysiková

3. Jana Štromajerová

3. MarcelaVojtovičová

3. Ing. Josef Lébr

Zvláštní cena člena poroty Michala Steina -Jindra Lírová

Zvláštní cena člena poroty Tiny Pletánkové – Eva Bastlová

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/ :

Marta Francová

Melanie Nováková

Próza

1..Šarlota Bosnyaková

2. Marta Francová

3. Ing. Eva Kollárová

3. Martin Boran

3. Josef Procházka

3. Josefa Růžičková

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/ :

JOSEF BUBENÍK

Zvláštní cena člena poroty Helena Bendové pro Boženu Tilňákovou

Adresa:

Vyšehradská 6

128 00, Praha 2

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©2016 created by Martin Pochman