Seznam oceněných 6. ročníku literární soutěže ArtBotič

June 2, 2017

 

I. kategorie děti

 

Poezie

 

1. Hana Lebedová

2. Lucie Kyliánová

2. Klára Dvorská

3. Barbora Hrdličková

 

Próza

 

1. Emma Kucháriková

2. Klára Tomasy

3. Aleš Česnek

Zvláštní ocenění od člena poroty Helena Bendové pro Emilii Bejčkovou

---

II. kategorie mládež

 

Poezie

 

1. Natalie Shetepan Stromblad

2. Vojtěch Špalek

2. Hana Suljic

3. Petr Řezníček

3. Pavlína Dufková

 

Próza

1. Dominik Roneš

2. Chipo Mulenga

2. Šimánek Jan

3. Andriy Dzhurynskyy

3. Fixmar Ondřej

3. Mandíková Eva

Zvláštní ocenění od členů poroty Helena Bendová a Tina Pletánková pro Denisa Janoušková

 

 

 

Zvláštní ocenění členů poroty II. kategorie mládež próza

 

Zvláštní ocenění člena porory Michala Steina – Andriy Dzhurynskyy

 

Zvláštní ocenění člena poroty Ing. Mgr. Aleny Ferrové, CSc.: Nikola Petková,   Jakub Volný

 

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/

 

Jakub Ťukal

Dejan Ribarovski

 Filip Vencl

 Ondřej Šorm

 Eliška Topolová

Benček Daniel

 

 

 

 

III. kategorie studenti

 

Poezie

 

1. Jáchym Reizer

2. Lukáš Voborský

2. Kristýna Krejčová

3. Lucie Paulíčková

3.Tereza Homolová

 

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/ :

Jáchym Reizer

Zvlášntí cena od člena poroty Heleny Bendová pro Evelínu Kolářovou

Zvláštní cena od člena poroty Tiny Pletánkové pro Julii Švihlíkovou

 

Próza

 

1. Ivan Glaser

2. Matyáš Jírů

2. Barbora Pospíšilová

3. Silvie Mechová

3. Anna Kovaříková

 

Zvláštní ocenění člena poroty Ing. Mgr. Aleny Ferrové, CSc.:

Anna Kováčová, Ivan Glaser

 

 

 

 

Dospělí

I. kategorie

 

Poezie

1. Vít Procházka

2. Adéla Hošková

 

Próza

1. Nikola Puškárová

2. Kamila Ludvíková

3. František Braun

 

Dospělí

II. kategorie

 

Poezie

1. Iva Čechová - Fialová

2. Jiří Soustružník

3. Martin Voráč

 

Zvláštní cena člena poroty Heleny Bendové – Gabriela Gugová

 

 

 

Próza /II.kat.dosp/

1. Helena Novotná

2. Vladislava Chourová

3. Natálie Szunyogová

3. Bohumil Matějovský

 

 

 

 

 

III. kategorie senioři

Poezie

 

1. Věra Vaďurová

2. Zdeňka Líbalová

2. Libuše Matysiková

3. Jana Štromajerová

3. MarcelaVojtovičová

3. Ing. Josef Lébr

 

Zvláštní cena člena poroty Michala Steina -Jindra Lírová

Zvláštní cena člena poroty Tiny Pletánkové – Eva Bastlová

 

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/ :

 

Marta Francová

Melanie Nováková

 

 

Próza

1..Šarlota Bosnyaková

2. Marta Francová

3. Ing. Eva Kollárová

3. Martin Boran

3. Josef Procházka

3. Josefa Růžičková

 

Zvláštní cena od členů poroty /Ing. Alena Ferrová, CSc, Michal Stein, Helena Bendová, Tina Pletánková/ :

JOSEF BUBENÍK

 

Zvláštní cena člena poroty Helena Bendové pro Boženu Tilňákovou

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Share on Facebook
Please reload

Adresa:

Vyšehradská 6

128 00, Praha 2

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon

©2016 created by Martin Pochman